Nowa broń do walki z nowotworem piersi

CZY WIESZ, ŻE….

Rak piersi to najczęstszy nowotwór złośliwy u kobiet?

Co 4 kobieta w Polsce, która zmarła z powodu choroby nowotworowej, umarła właśnie na raka piersi?

U 47 Polek każdego dnia diagnozuje się raka piersi?

8 na 9 Kobiet  u których zdiagnozowano raka piersi, nie miało bliskich w rodzinie z tą chorobą?

Co roku na świecie 1,8 mln kobiet ma stawianą diagnozę raka piersi, a 560 000 z nich umiera, to dlatego, że rak piersi często diagnozowany jest dopiero w PÓŹNYM STADIUM!!

BĄDŹ SZYBSZA OD RAKA

Proponuję badanie piersi BRASTER PRO metodą nieinwazyjną, bez żadnych efektów ubocznych, bez ograniczeń wiekowych, skuteczną w wykrywaniu raka. Profilaktyka i wczesne wykrycie raka to najlepszy sposób na zwiększenie szans powrotu do pełnego zdrowia. Nie odkładaj badań na później, ponieważ nowotwór piersi, zwłaszcza u kobiet poniżej 50 roku, kiedy to diagnostyka piersi nie jest zalecana metodami takimi jak USG czy mammografia, może w kilka miesięcy rozwinąć się do niebezpiecznego stadium. Pamiętaj, że wszystkie dostępne metody badań piersi mają pewne ograniczenia. Łącząc je, zwiększasz swoje szanse na wcześniejsze wykrycie podejrzanych zmian.

Czym jest Braster Pro?

To profilaktyczne badania piersi w kierunku zmian nowotworowych innowacyjną metodą. Urządzenie to wykorzystuje ciekłokrystaliczną termografię kontaktową podczas gdy w badaniu USG wykorzystywane są fale dźwiękowe. Rozwój nowotworu jest ściśle związany ze wzrostem temperatury wokół podejrzanej zmiany a BRASTER PRO wykorzystując swoją technologię, potrafi zarejestrować takie obszary podwyższonej temperatury

Oferuję skuteczną metodę wykrywania zmian nowotworowych a kobiety będą miały dostęp do taniego, szybkiego  badania nowoczesną metodą termograficzną BRASTER. Urządzenie to jest certyfikowanym wyrobem medycznym służącym do wykonywania badań piersi, którego skuteczność została potwierdzona badaniami obserwacyjnymi.

Najlepiej okażesz miłość dbając o zdrowie sowich bliskich, zaproś na badanie żonę, dziewczynę, siostrę, mamę, córkę.

Sama również okaż sobie miłość i zadbaj o swoje zdrowie

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 509 509 499

LUB W GABINECIE UL. LIMANOWSKIEGO 51 C, 96 – 300 ŻYRARDÓW