CENNIK KURACJI KOLAGENOWYCH

GABINET ZDROWIE/ URODA/ RELAKS

ulica Limanowskiego 51 C, 96 – 300 Żyrardów

TYLKO U NAS KURACJE Z UŻYCIEM KOLAGENU NATURALNEGO

Maska na twarz szybki efektGładsza cera oraz promienny i młodszy wygląd możliwe są już dziś. Uzyskaj szybki efekt regeneracyjny, który wyraźnie ujędrni i odżywi Twoją skórę. Widoczna reedukacja zmarszczek, przebarwień już po jednym zabiegu. Zaleca się powtórzenie kuracji 1 raz w tygodniu przez trzy tygodnie.

Czas trwania 60 minut.

CENA jednorazowa 150 zł.

CENA cyklu 450 zł.

Kuracja regeneracja szyi i dekoltuOznaki starzenia najtrudniej ukryć na szyi i dekolcie. Skóra traci jędrność, staje się pomarszczona, sucha, a także obwisła. Niezbędna jest pielęgnacja, która intensywnie przywróci elastyczność i miękkość skórze, odpowiednio ją ujędrni i odżywi, aby odzyskała estetyczny i młody wygląd. Efekt wzmocni powtórzenie kuracji dwa razy w tygodniu, przez okres czterech tygodni. Czas trwania 30 minut.

CENA jednorazowa 50 zł.

CENA cyklu 8 zabiegów 300 zł.

Kuracja odmłodzenie okolic oczuSkóra wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i wymaga odpowiedniej i skutecznej pielęgnacji. Opuchnięcia, cienie pod oczami, tzw. „kurze łapki” to częste objawy zmęczenia, niewyspania, braku niezbędnych witamin i substancji odżywczych. Innowacyjny Eyeseryl skutecznie zlikwiduje cienie i nieestetyczne obrzęki wokół oczu, Moist 24 zapewni skórze intensywne nawilżenie, które odczuwalne będzie nawet przez 24 h od zabiegu. Efekt wzmocni powtórzenie kuracji dwa razy w tygodniu, przez okres czterech tygodni. Czas trwania 30 minut.

CENA jednorazowa 40 zł.

CENA cyklu 8 zabiegów 250 zł.

Kuracja antycellulitowa Problem cellulitu dotyka wiele kobiet na całym świecie. Kuracja Antycellulitowa zapewnia aktywną likwidację pomarańczowej skórki, działając od głębszych warstw skóry, zmniejsza również rozstępy dzięki obecności skutecznego składnika, jakim jest Liporeducyl. W efekcie obwód ud i pośladków stopniowo ulega zmniejszeniu, a skóra nabiera wyjątkowej jędrności. Efekt wzmocni powtórzenie kuracji dwa razy w tygodniu, przez okres 4 tygodni. Czas trwania 40 minut.

CENA jednorazowa 80 zł.

CENA cyklu 8 zabiegów 550 zł.

Kuracja na rozstępy wyszczuplająca brzuch Najczęstszym problemem u kobiet oprócz skórki pomarańczowej jest problematyczna skóra brzucha. Po ciążach, cięciach cesarskich, wahaniach masy ciała oraz z wiekiem skóra brzucha traci swoją elastyczność, jędrność, pozostają na niej rozstępy, blizny, cellulit. Kuracja Antycellulitowa i przeciwrozstępowa zapewnia aktywną likwidację pomarańczowej skórki, działając od głębszych warstw skóry, zmniejsza rozstępy. Specjalnie dobrany zestaw produktów pobudza aktywny rozkład tłuszczu. Aktywny kolagen pomaga w niwelowaniu widocznych blizn. Efekt wzmocni powtórzenie zabiegów dwa razy w tygodniu przez okres 4 tygodni. Czas trwania 30 minut

CENA jednorazowa 60 zł.

CENA cykl 8 zabiegów 400 zł.

Kuracja piękne dłonie i paznokciePiękne i zadbane dłonie są profesjonalną wizytówką człowieka bez względu na wiek. Usuń przebarwienia i wygładź skórę dłoni dzięki różowemu Piaskowi Tikehau oraz ekstraktowi z aloesu. Kolagen Naturalny i elastyna odbudują i wzmocnią płytkę Twoich paznokci nadając im zdrowy wygląd, systematyczności gwarantuje wymierne efekty już po kilku zabiegach. Efekt wzmocni powtórzenie kuracji dwa razy w tygodniu, przez okres 4 tygodni. Czas trwania 30 minut.

CENA jednorazowa 40 zł.

CENA cyklu 8 zabiegów 250 zł.