Cześć, nazywam się Dorota Tomaszewska i od dziecka wiedziałam, że chcę pomagać ludziom, zapraszam Cię w moją podróż do zdrowia i spełnienia.

Prowadzę Gabinet Zdrowie/ Uroda/ Relaks w Żyrardowie, pomagam ludziom w bólu, napięciu, stresie. Zajmuję się terapiami naturalnymi, masażami, prowadzę własną szkołę Hatha Jogi, kładąc nacisk na poprawę zdrowia, w pełnym tego słowa znaczeniu.

Pomaganie i ukojenie mam  w genach, już od dziecka marzyłam aby zostać pielęgniarką, tak też się stało, krocząc swoją ścieżką życiową, powoli odkrywałam swoją prawdziwą pasję i zamiłowanie do terapii naturalnych, jak również do uświadamiania sobie i innym powiązań i zależności między sposobem myślenia, emocjami a zdrowiem i jakością życia. Aktualnie poza wykształceniem medycznym, pielęgniarskim jestem absolwentką AWF o kierunku Joga i Relaksacja, posiadam kursy masażu I i II stopień, kurs masażu japońskiego twarzy, masażu świecą, ukończyłam również wiele kursów z zakresu fizjoterapii takich jak: pinopresura, aurikuloterapia (akupunktura ucha),kurs terapii narzędziowej, rozluźniania mięśniowo – powięziowego, taping elastyczny w dysfunkcjach narządu ruchu. Zdobyłam wiedzę również z zakresu medycyny naturalnej  we Wrocławiu, kończąc takie kursy jak: terapie bańkami, uzdrawianie metodą świecowania i konchowania uszu, uzdrawiający masaż misą tybetańską.

Prywatnie, jestem żoną i mamą dwóch cudownych córek, ma psa i kota, lubię ruch, czytanie książek, kontakt z naturą, dobre jedzenie. Uwielbiam cieszyć się z drobiazgów, żyć uważnie słuchając podszeptów swojej duszy i Wszechświata.

Zapraszam

 i do zobaczenia