UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH W GABINECIE ZDROWIE/ URODA/ RELAKS W ŻYRARDOWIE

Dźwięk jest niezwykle subtelną formą energii, która wpływa na wszystkie formy materii, a także na organizm ludzki. Leczenie dźwiękiem jest metodą znaną od zarajania dziejów, a wielki wizjoner Edgar Cayce, nazywany Śpiącym Prorokiem powiedział: “Dźwięk będzie lekarstwem przyszłości”.

Muzyka nazywana jest lekarstwem duszy i znajduje się coraz więcej dowodów, że również ciała.Historia mis tybetańskich siega czasów mitycznych i starożytnych. Dźwięki generowane przy pomocy mis grających wykorzystywane były podczas praktyk w buddyzmie i hinduizmie w celu osiągnięcia stanu oczyszczenia umysłu i wyciszenia. Misy trafiły do nas z Tybetu, kiedy w 1959 roku tysiące Tybetańczyków uciekało z ojczyzny przed inwazją chińską, przyczyniając się do rozpowszechnienia mis śpiewającychpo całym świecie. Do Europy metodę uzdrawiania dźwiękiem przywiózł Peter Hess.

Terapia dźwiękiem jest terapią holistyczną. Nie koncentruje się na objawach choroby lecz dociera bezpośrednio do przyczyny zaburzenia, blokady, która leży bardzo często głeboko w psychice człowieka. Misy tybetańskie emitują wszystkie częstotliwości jakich potrzebuje organizm do harmonijnego i zdrowego funkcjonowania. Dżwięki jakie emitują misy można podzielić na te słyszlane oraz niesłyszalne dla ludzkiego ucha o wysokiej częstotliwości  – ultradźwieki.

Działają one regenerująco na tkanki, łagodzą ból, poprawiają mikrokrążenie, wzmagają metabolizm. Mają zastoswanie również w kosmetyce. Ogromny potencjał wibracji dociera do każdej komórki (nasze cialo w 80% składa się z wody) powoduje wenątrzkomorkowy masaż, słabe komórki zostają wydalone, a zdrowe zrewitalizowane. Masaż odziałuje równocześnie na ciało fizyczne i ciało subtelne doprowadzając do ich harmonii i wzajemnej równowagi.

Podczas masażu ciało i umysł wprowadzane są w stan głębokiego relaksu – stan Alfa, w którym dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. W stanie tym uaktywniają się procesy samoleczenia. Właśnie w takim stanie likwidowane są stare, negatywne wzorce odczuwania i oceniania własnego ciała. Po osiągnięciu tego celu prostsze staje się nabranie dystansu do przy życia, poprawienie kreatywności, dotarcie do siebie, a nawet odrywanie siebie na nowo, poczucie radości i szczęścia.

Większość chorób, według medycyny azjatykiej wynika z zaburzeń przepływu energii w organizmie. Udrożnenie tych kanałów wpływa na holistyczne zdrowie człowieka.

Działanie masażu misami tybetańskimi, wpływa na:

 • Normowanie ciśnienia,
 • Poprawę krążenia,
 • Wspomaga układ immunologiczny,
 • Wspomaga leczenie chorób kręgosłupa,
 • Likwiduje stres, nerwicę,
 • Zmniejsza bóle migrenowe,
 • Wspomaga w uporaniu się z nałogami,
 • Likwiduje napiecia karku i pleców,
 • Pomaga w problemach ze snem,
 • Wzpomaga przemianę materii,
 • Uwalnia od napięć podbrzusza,
 • Łagodzi silne bóle miesiączkowe,
 • Łagodzi i uśmierza ból,
 • Poprawia kratywność,
 • Uspokaja i dizała kojąco dla dzieci nadpobudliwych, autystycznych.

Terapia dźwiękiem staje się coraz bardziej popularna i zyskuje coraz większe grono wielbicieli, coraz częściej misy tybetańskie oraz gongi są codziennym wyposażeniem gabinetów masażu  czy jogi,dlatego w Gabinecie Zdrowie Uroda Relaks w Żyrardowie, też nie może zabraknąć tych Cudownych instrumentów 🎵

W naszym świecie poszukujemy ukojenia, spokoju, relkasacji, szukamy wewnętrznego balansu, Misy tybetańskie i ich dźwięk działają leczniczo na całą istotę ludzką, emitują wibrację, która wędrując przez całe ciało dociera do układu nerwowego. Leczenie dźwiękiem pozwala puścić tłumione emocje, lęki, sres, pozwala pogłębić świadomość i odnaleźć wewnętrzny wymiar, dzięki temu pobudzić organizm do uzdrowienia

Gabinet Zdrowie/ Uroda/ Relaks

ul. Limanowskiego 51 C, 96-300 Żyrardów

tel: 509 509 499