ORGANIZUJEMY SPOTKANIA/ WARSZTATY MOTYWACYJNO – PROZDROWOTNE​

Naszą wizją jest Dostarczanie profesjonalnej wiedzy w dziedzinie promocji zdrowia, osobom zdrowym, zagrożonym chorobami cywilizacyjnymi, jak również osobom będącym w stanie choroby. Jesteśmy skuteczni w swoich działaniach służąc wizerunkowi personelu medycznego, jak również wpływając na świadomość osób nie mających związku z ochroną zdrowia, pracujących w różnych obszarach (banki, firmy, instytucje, szkoły, uczelnie, urzędy, szpitale, kobiety pracujące w domu). Tam, gdzie jest człowiek, tam powinniśmy być my, żeby zapobiegać, uświadamiać, motywować, pomagać. Jesteśmy specjalistami i pasjonatami a nasz cel to „zdrowe i świadome społeczeństwo”.

Firmę tworzą ludzie ściśle związani z opieką zdrowotną, będący liderami w swoich dziedzinach, mający doświadczenie promocyjne i edukacyjne jak również orędujący postawę pro – zdrowotną w każdej dziedzinie życia.

W związku z tym proponujemy spotkania, szkolenia w formie warsztatów, konferencji dla pracowników firm, dbających o zdrowie, motywację i dobre relacje w zespole. Warsztaty o różnorodnej tematyce ale ściśle związane z pro – zdrowotnym stylem życia, motywacją, połączone z badaniami profilaktycznymi w kierunku cukrzycy oraz nowotworów piersi u kobiet, mogą być cennym wyróżnieniem dla pracowników firm, mogą być miłą odmianą spotkań integracyjnych, spotkań dla kobiet, nagrodą za dobre wyniki pracy. Inwestycja w zdrowie i motywację pracowników może być bezcennym kołem napędowym dla rozwoju wielu firm.

Proponowane tematy

Motywacja (nasze wewnętrzne blokady w osiąganiu celów)

Jak wyjść ze stabilnej strefy komfortu

Wyścig szczurów – mentalna choroba cywilizacyjna

Myśl i działaj jak człowiek sukcesu

Cele, decyzje i marzenia

Asertywność i jej moc

Jak budować poczucie własnej wartości

Stereotypy i zmiana myślenia

Jak uwolnić się od stresu (medytacja)

Zdrowie i uroda (jak wydobyć z nas piękno)

Naturalne i bezpieczne metody poprawy urody

Profilaktyka cukrzycy – wykład

Badanie poziomu cukrów

Stan przedcukrzycowy

Odżywianie a cukrzyca – spotkania z dietetykiem

Zdrowa dieta (obalanie mitów zdrowego odżywiania)

Badanie profilaktyczne piersi w kierunku zmian nowotworowych dla kobiet w każdym wieku innowacyjną metodą termograficzną

Jak uniknąć groźnych chorób w dużych skupiskach ludzi – bezpieczne zachowania

Higiena rąk dla wszystkich – Twoje zdrowie w Twoich rękach

Wakacje i zagrożenia (profilaktyka chorób zakaźnych, pierwsza pomoc)

Podczas warsztatów proponujemy proste metody relaksacyjne, uwalniające od stresu, badania profilaktyczne w kierunku cukrzycy, nowotworów piersi, proste propozycje ćwiczeń w biurze, prosty układ ZUMBY.

WARSZTATY DLA KOBIET

Projekt Pozytywki– pozytywne kobiety, to spotkania, wieczorki dla kobiet chcących oderwać się od szarej rzeczywistości, chcących zmienić swoje życie na lepsze, chcących realizować swoje marzenia, dla kobiet odważnych, marzycielek, pozytywnie nakręconych.

Wieczorki i spotkania odbywać się będą w gabinecie ul. Limanowskiego 51C, 96 – 300  w Żyrardowie. Oprócz warsztatów z rozwoju osobistego, motywacji, kreowania życia będą spotkania ze specjalistami od zdrowia kobiety, od urody. Podczas tych kobiecych warsztatów uzyskacie poradę kosmetologiczną, dietetyczną, zdrowotną oraz otrzymacie zaproszenia na badanie profilaktyczne piersi i na komputerową analizę cery, w dogodnych dla Was terminach. Będzie masaż dłoni z odpowiednią maseczką odżywczą, będzie medytacja relaksacyjna, masaż wybranej części ciała.  Będziemy oferować kobietom jak najwięcej pozytywnej energii i wiedzy dla ducha i ciała a przede wszystkim będziemy uczyć się pozytywnie patrzeć  na świat, jak dążyć do realizacji swoich marzeń, jak być szczęśliwą tu i teraz. Będziemy również pracować nad mapą marzeń, to bardzo popularne narzędzie pomoże Wam wyznaczyć Wasze wartości, marzenia i cele a poprzez wizualizację zaczniecie podążać w ich kierunku.

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 509 509 499

LUB W GABINECIE UL. LIMANOWSKIEGO 51 C, 96 – 300 ŻYRARDÓW